logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Manacor 2024 / Hiszpania, betonowa , ATP Manacor 2024 Tenis live
kwalifikacje
13.02.24
10:30
1/8 finału Paukstyte Patricija (Lit) [2] (1050) 2 6 6 I H2H O
De Koning Rikke (Hol) [13] (1326) 0 2 4
13.02.24
10:30
1/8 finału Dapkute Iveta (Lit) (1284) 2 6 6 I H2H O
Oliver Sanchez Maria (Hiszp) [12] (1319) 0 2 4
13.02.24
10:30
1/8 finału Chudejova Mia (Svk) [11] (1307) 2 5 6 11 I H2H O
Marcon Margherita (I) [6] (1207) 1 7 3 9
13.02.24
10:30
1/8 finału Solar Donoso Lorena (Hiszp) 2 7 6 I H2H O
Cassani Sonia (I) 0 5 0
13.02.24
10:30
1/8 finału Jialin Tian (Chiny) 2 6 7 10 I H2H O
Hutchinson Holly (GB) [9] (1240) 1 7 (5) 6 (2) 5
13.02.24
10:30
1/8 finału Leclercq Maelle (F) [3] (1170) 2 6 6 I H2H O
Nikcevic Tea () 0 2 0
13.02.24
10:30
1/8 finału Sijbesma Marente (Hol) [1] (1020) 2 1 6 10 I H2H O
Krebs Hyllested Vilma (Dan) 1 6 1 3
13.02.24
10:30
1/8 finału Skoog Isabel (Szwe) 2 6 6 I H2H O
Preugschat Phillippa (Ger) 0 4 1
12.02.24
11:30
2. runda Nikcevic Tea () 2 6 4 11 I H2H O
Johansson Ida (Szwe) 1 4 6 9
12.02.24
12:30
2. runda Jialin Tian (Chiny) 2 6 6 I H2H O
Otzipka Jana (B) 0 4 2
12.02.24
10:30
2. runda Solar Donoso Lorena (Hiszp) 2 6 6 I H2H O
Mansfield Kate (USA) 0 1 2
12.02.24
11:30
2. runda Leclercq Maelle (F) [3] (1177) 2 6 6 I H2H O
Matos Sequeira Fernandes Jizel (GB) 0 3 2
12.02.24
11:30
2. runda Paukstyte Patricija (Lit) [2] (1049) 2 7 6 I H2H O
Vlckova Karolina (Cz) (1254) 0 6 (1) 2
12.02.24
11:30
2. runda De Koning Rikke (Hol) [13] (1331) 2 6 7 I H2H O
Ronney Julia (USA) 0 4 6 (4)
12.02.24
11:30
2. runda Krebs Hyllested Vilma (Dan) 2 6 3 10 I H2H O
Mozgaleva Anastasia (R) [16] 1 4 6 8
12.02.24
10:30
2. runda Sijbesma Marente (Hol) [1] (1018) 2 6 6 I H2H O
Biot Alexandra (B) 0 3 3
12.02.24
13:00
2. runda Hutchinson Holly (GB) [9] (1246) 2 6 6 I H2H O
Martinez Vaquero Maria (Hiszp) 0 4 1
12.02.24
10:30
2. runda Cassani Sonia (I) 2 6 6 I H2H O
Cherny Isabelle (GB) 0 1 3
12.02.24
10:30
2. runda Marcon Margherita (I) [6] (1212) 2 7 4 13 I H2H O
Falster Josefine (Nor) 1 5 6 11
12.02.24
10:30
2. runda Chudejova Mia (Svk) [11] (1313) 2 6 6 I H2H O
Meme Jeanne (F) 0 1 3
12.02.24
13:00
2. runda Dapkute Iveta (Lit) (1284) 2 6 6 I H2H O
Xu Shuqian (Chiny) 0 3 1
12.02.24
13:00
2. runda Oliver Sanchez Maria (Hiszp) [12] (1325) 2 4 7 11 I H2H O
Mrazikova Karolina (Svk) 1 6 6 (2) 9
12.02.24
13:00
2. runda Preugschat Phillippa (Ger) 2 6 1 10 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum) (1367) 1 4 6 1
12.02.24
13:00
2. runda Skoog Isabel (Szwe) 2 6 6 I H2H O
Michel Elena (F) 0 2 1
11.02.24
??
1. runda Skoog Isabel (Szwe) 2 7 6 I H2H O
Giessler Elena Giovanna (Ger) [14] (1369) 0 5 2
11.02.24
12:00
1. runda Otzipka Jana (B) 2 6 6 I H2H O
Vancea Gabriela Maria (Rum) 0 4 0
11.02.24
11:00
1. runda De Koning Rikke (Hol) [13] (1331) 2 6 6 I H2H O
Talleri Chiara (Szwaj) 0 1 3
11.02.24
12:00
1. runda Falster Josefine (Nor) 2 2 7 10 I H2H O
Thiemke Olivia (Dan) 1 6 5 7
11.02.24
13:00
1. runda Michel Elena (F) 2 6 6 13 I H2H O
Mercadier Naia (F) (1317) 1 7 (3) 2 11
11.02.24
13:00
1. runda Preugschat Phillippa (Ger) 2 6 6 I H2H O
Fenton Jordan (USA) 0 3 0
11.02.24
12:00
1. runda Ionescu Iulia Andreea (Rum) (1367) 2 6 7 I H2H O
Slavikova Emma (Cz) [8] (1238) 0 3 6
11.02.24
11:00
1. runda Jialin Tian (Chiny) 2 7 4 10 I H2H O
Rakotomalala Maneva (F) [4] (1186) 1 6 (4) 6 5
11.02.24
11:00
1. runda Johansson Ida (Szwe) 2 7 6 I H2H O
Vanik Jana (Ger) [10] (1300) 0 5 4
11.02.24
11:00
1. runda Nikcevic Tea () 2 6 6 I H2H O
Gay Cayetana (Hiszp) 0 0 4
11.02.24
11:00
1. runda Matos Sequeira Fernandes Jizel (GB) 2 6 6 I H2H O
Williamson Ava (GB) 0 1 3
11.02.24
11:00
1. runda Leclercq Maelle (F) [3] (1177) 2 6 6 I H2H O
Lopez Oceanne (B) 0 0 2
11.02.24
11:00
1. runda Ronney Julia (USA) 2 6 6 I H2H O
Koopmann Katharina (Ger) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. runda Vlckova Karolina (Cz) (1254) 2 6 6 I H2H O
Vargas-Lopez Pia (Mek) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. runda Paukstyte Patricija (Lit) [2] (1049) 2 6 6 I H2H O
Bocchi Elena (I) 0 3 0
11.02.24
11:00
1. runda Mozgaleva Anastasia (R) [16] 2 6 6 I H2H O
Torres Inurreta Renata (Mek) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. runda Krebs Hyllested Vilma (Dan) 2 6 6 I H2H O
Dols Sara (Hiszp) 0 0 1
11.02.24
11:00
1. runda Biot Alexandra (B) 2 6 6 I H2H O
Franke Jessica (Ger) [WC] 0 1 0
11.02.24
12:00
1. runda Otzipka Jana (B) I H2H O
Loginova Uliana (R) [WC]
11.02.24
??
1. runda Martinez Vaquero Maria (Hiszp) 2 6 6 I H2H O
Yu Hyeonjeong (Kor Płd) [WC] 0 0 0
11.02.24
??
1. runda Hutchinson Holly (GB) [9] (1246) 2 6 6 I H2H O
Puvill Martina (Hiszp) 0 1 3
11.02.24
??
1. runda Oliver Sanchez Maria (Hiszp) [12] (1325) 2 6 7 I H2H O
Rennert Julia Victoria (Ger) 0 1 5
11.02.24
??
1. runda Mrazikova Karolina (Svk) 2 7 6 I H2H O
Lackova Viktoria (Svk) 0 6 (6) 0
11.02.24
??
1. runda Dapkute Iveta (Lit) (1284) 2 7 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Hiszp) 0 5 2
11.02.24
??
1. runda Xu Shuqian (Chiny) 2 6 6 I H2H O
Gram Olivia (Dan) [7] (1233) 0 3 2
11.02.24
??
1. runda Chudejova Mia (Svk) [11] (1313) 2 7 6 I H2H O
Gupta Aaddi (Indie) 0 5 1
11.02.24
12:00
1. runda Meme Jeanne (F) 2 3 6 10 I H2H O
Gemovic Elena (Serb) (1511) 1 6 3 8
11.02.24
12:00
1. runda Marcon Margherita (I) [6] (1212) 2 6 5 10 I H2H O
Borisova Vasilisa (R) 1 2 7 7
11.02.24
11:00
1. runda Mansfield Kate (USA) 2 6 6 I H2H O
Moccia Carlotta (I) [15] 0 3 2
11.02.24
12:00
1. runda Solar Donoso Lorena (Hiszp) 2 6 3 10 I H2H O
Gatell Marina (Hiszp) [WC] 1 3 6 5
11.02.24
??
1. runda Cherny Isabelle (GB) 2 6 6 I H2H O
Hovhanasian Bernadette (Arme) [WC] 0 1 0
11.02.24
11:00
1. runda Cassani Sonia (I) 2 7 4 10 I H2H O
Bandurowska Xenia (Pl) [5] (1208) 1 6 (1) 6 4
11.02.24
11:00
1. runda Sijbesma Marente (Hol) [1] (1018) 2 6 6 I H2H O
Andrienko Maria (R) 0 2 3
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+