logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Monastir (II) II 2024 / Tunezja, betonowa , ATP Monastir (II) II 2024 Tenis live
kwalifikacje
13.02.24
13:20
1/8 finału Mariani Matilde (I) [8 BYE] (970) 2 3 6 13 I H2H O
Plaza Araujo Luana (Braz) [9 BYE] (975) 1 6 3 11
13.02.24
09:30
2. runda Voracek Eva Marie (Ger) (1182) 2 6 7 I H2H O
Raggi Angelica (I) [11 BYE] (1000) 0 1 5
13.02.24
09:30
2. runda Walker Brandy (USA) [12 BYE] (1043) 2 6 6 I H2H O
Marandel Lola (F) (1208) 0 1 2
13.02.24
14:30
1/8 finału Di Girolami Tilwith (B) [1 BYE] (774) 64.58% 2 6 6 1.06 I H2H O
Rothensteiner Liel Marlies (A) 35.42% 0 2 3 6.00
13.02.24
09:30
1/8 finału Nishimura Kayo (Jap) [2 BYE] (814) 48.00% 2 6 7 1.63 I H2H O
Koller Arabella (A) [10 BYE] (1008) 52.00% 0 4 6 (10 2.05
13.02.24
09:30
1/8 finału Hosoki Yuka (Jap) [5 BYE] (878) 25.27% 2 7 7 2.15 I H2H O
Hrda Luisa (Ger) 74.73% 0 5 5 1.59
13.02.24
09:30
1/8 finału Sugnaux Tess (Szwaj) (1246) 63.43% 2 6 6 1.40 I H2H O
Dessolis Barbara (I) (1112) 36.57% 0 3 4 2.64
13.02.24
13:15
1/8 finału Voracek Eva Marie (Ger) (1182) 2 6 6 13 I H2H O
Delai Melania (I) (1174) 1 4 7 (5) 11
13.02.24
13:10
1/8 finału Rao Sandeepti Singh (Indie) [14 BYE] (1059) 2 3 6 10 I H2H O
Karamoko Naima (Szwaj) [4 BYE] (858) 1 6 4 5
13.02.24
12:55
1/8 finału Walker Brandy (USA) [12 BYE] (1043) 2 6 6 I H2H O
Chen Meng Yi (Chiny) [7 BYE] (949) 0 1 0
12.02.24
14:30
2. runda Di Girolami Tilwith (B) [1 BYE] (774) 2 6 6 I H2H O
Vadyala Mansi (USA) (1274) 0 0 0
12.02.24
14:30
2. runda Rothensteiner Liel Marlies (A) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum) [13 BYE] (1045) 0 4 3
12.02.24
14:30
2. runda Koller Arabella (A) [10 BYE] (996) 2 6 7 I H2H O
Kitahara Yuno (Jap) 0 4 6 (2)
12.02.24
16:00
2. runda Rao Sandeepti Singh (Indie) [14 BYE] (1058) 2 6 7 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot) 0 4 6
12.02.24
14:30
2. runda Hrda Luisa (Ger) 2 6 6 I H2H O
Ye Shiyu (Chiny) [16 BYE] (1103) 0 2 1
12.02.24
16:00
2. runda Dessolis Barbara (I) (1116) 2 2 6 10 I H2H O
Ayukawa Mana (Jap) [6 BYE] (911) 1 6 3 8
12.02.24
14:30
2. runda Sugnaux Tess (Szwaj) (1201) 2 6 6 I H2H O
Lanca Sara (Port) [15 BYE] (1094) 0 2 3
12.02.24
16:00
2. runda Chen Meng Yi (Chiny) [7 BYE] (952) 2 6 6 I H2H O
Hays Gigi (GB) 0 0 4
12.02.24
16:00
2. runda Plaza Araujo Luana (Braz) [9 BYE] (976) 2 6 6 I H2H O
Wojcik Monika (USA) 0 4 2
12.02.24
13:00
2. runda Mariani Matilde (I) [8 BYE] (971) 2 6 6 I H2H O
Okhendovskaya Margarita (Ukr) [WC] 0 2 1
12.02.24
13:00
2. runda Hosoki Yuka (Jap) [5 BYE] (881) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr) (1290) 0 0 3
12.02.24
09:00
1. runda Semenistaja Marija (Lot) 1 5 I H2H O
Fity Carla (F) 0 1
12.02.24
09:00
1. runda Hrda Luisa (Ger) 2 6 6 I H2H O
Junge-Ilges Elisabeth (Ger) 0 2 0
12.02.24
09:00
1. runda Sugnaux Tess (Szwaj) (1201) 2 6 6 I H2H O
Tran Demi (Hol) (1279) 0 0 2
12.02.24
09:00
1. runda Wojcik Monika (USA) 2 6 6 I H2H O
Stepanova Vlada (R) [WC] 0 1 2
12.02.24
13:00
2. runda Karamoko Naima (Szwaj) [4 BYE] (861) 2 6 6 I H2H O
Brun Lucie (F) 0 0 4
12.02.24
13:00
2. runda Nishimura Kayo (Jap) [2 BYE] (814) 2 4 6 10 I H2H O
Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) 1 6 4 7
12.02.24
13:00
2. runda Delai Melania (I) (1180) 2 7 6 I H2H O
Saigo Yukina (Jap) [3 BYE] (849) 0 5 3
11.02.24
13:00
1. runda Rothensteiner Liel Marlies (A) 2 6 2 10 I H2H O
Colling Solymar (USA) (1285) 1 1 6 1
11.02.24
13:00
1. runda Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) 2 6 7 I H2H O
Semenova Anna (R) (1252) 0 4 6 (2)
11.02.24
13:00
1. runda Kitahara Yuno (Jap) 2 3 6 10 I H2H O
Losciale Valentina (I) [WC] (1418) 1 6 3 6
11.02.24
13:00
1. runda Delai Melania (I) (1180) 2 6 6 I H2H O
Battesti Alice (F) (1369) 0 4 3
11.02.24
13:00
1. runda Voracek Eva Marie (Ger) (1186) 2 6 6 I H2H O
Valdez Roxana (Kuba) [WC] 0 1 2
11.02.24
13:00
1. runda Brun Lucie (F) 2 3 6 10 I H2H O
Golas Olga (Pl) (1386) 1 6 2 7
11.02.24
13:00
1. runda Okhendovskaya Margarita (Ukr) [WC] 2 7 3 12 I H2H O
Kashaeva Kamila (Szwaj) 1 5 6 10
11.02.24
13:00
1. runda Bergen Mariia (Ukr) (1290) 2 6 6 I H2H O
Wi Hwui Won (Kor Płd) (1369) 0 1 4
11.02.24
13:00
1. runda Dessolis Barbara (I) (1116) 2 6 6 I H2H O
Drohomyretska Sofia (Ukr) [WC] 0 0 0
11.02.24
13:00
1. runda Hays Gigi (GB) 2 3 6 10 I H2H O
Roots Andrea (Est) 1 6 2 8
11.02.24
13:00
1. runda Marandel Lola (F) (1213) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (R) 0 4 4
11.02.24
13:00
1. runda Vadyala Mansi (USA) (1274) 2 6 6 11 I H2H O
Briand Coline (F) [WC] 1 3 7 9
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+