logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Sharm El Sheikh II 2024 / Egipt, betonowa , ATP Sharm El Sheikh II 2024 Tenis live
kwalifikacje
13.02.24
10:00
1/8 finału Milanese Sara (I) [8 BYE] (1146) 68.22% 2 6 6 1.08 I H2H O AI
Benesova Nicol (Cz) [15 BYE] 31.78% 0 0 2 5.75
13.02.24
08:30
1/8 finału Jeong Boyoung (Kor Płd) [1 BYE] (967) 51.44% 2 2 6 10 1.83 I H2H O AI
Tagger Lilli (A) [13 BYE] (1362) 48.56% 1 6 3 3 1.83
13.02.24
08:30
1/8 finału Bakker Annelin (Hol) [2 BYE] (968) 61.03% 2 6 6 1.02 I H2H O AI
Jang A young (Kor Płd) 38.97% 0 2 2 8.70
13.02.24
11:50
1/8 finału Nikolenko Tatyana (Kaz) [14 BYE] (1558) 56.61% 2 7 6 1.64 I H2H O AI
Hansen Sarafina Olivia (Dan) [3 BYE] (1035) 43.39% 0 5 4 2.08
13.02.24
08:30
1/8 finału Van Emst Sarah (Hol) [4 BYE] (1039) 70.90% 2 6 6 1.05 I H2H O AI
Giordano Maddalena (I) [12 BYE] (1362) 29.10% 0 0 2 6.94
13.02.24
08:30
1/8 finału Cavelli Carola (I) (1257) 61.88% 2 6 6 1.14 I H2H O AI
Burillo Berezak Africa (Hiszp) 38.12% 0 4 1 4.57
13.02.24
10:30
1/8 finału Drozd Maya (Ger) [6 BYE] (1141) 62.96% 2 6 6 1.11 I H2H O AI
Aralova Anastasiia (R) 37.04% 0 3 1 5.00
13.02.24
10:00
1/8 finału Arai Aely (Jap) [10 BYE] (1308) 52.43% 2 6 6 1.04 I H2H O AI
Lammas Annabelle (GB) 47.57% 0 2 0 7.80
12.02.24
08:30
2. runda Nikolenko Tatyana (Kaz) [14 BYE] (1558) 2 6 6 I H2H O AI
Lekomtseva Ustiniya (R) 0 1 1
12.02.24
08:30
2. runda Van Emst Sarah (Hol) [4 BYE] (1036) 2 4 6 10 I H2H O AI
Park Subin (Kor Płd) (1243) 1 6 4 3
12.02.24
08:30
2. runda Giordano Maddalena (I) [12 BYE] (1369) 2 2 6 10 I H2H O AI
Vasileva Alisa (R) 1 6 2 2
12.02.24
11:00
2. runda Cavelli Carola (I) (1257) 2 6 2 12 I H2H O AI
Zelinskaya Daria (R) [5 BYE] (1109) 1 4 6 10
12.02.24
11:00
2. runda Burillo Berezak Africa (Hiszp) 2 6 7 I H2H O AI
Kalamari Georgia (F) [9 BYE] (1252) 0 2 6 (2)
12.02.24
11:00
2. runda Drozd Maya (Ger) [6 BYE] (1148) 2 6 6 I H2H O AI
Schaedel Lorena (Ger) 0 4 3
12.02.24
11:00
2. runda Aralova Anastasiia (R) 2 7 7 I H2H O AI
Kurtsikashvili Anamaria (Gru) [16 BYE] (1346) 0 6 (7) 6 (3)
12.02.24
11:00
2. runda Lammas Annabelle (GB) 1 I H2H O AI
Poplavska Anastasiya (Ukr) [7 BYE] (1152) 0
12.02.24
11:00
2. runda Arai Aely (Jap) [10 BYE] (1314) 2 6 6 I H2H O AI
Peer Julia (I) 0 3 1
12.02.24
11:00
2. runda Milanese Sara (I) [8 BYE] (1153) 2 6 7 I H2H O AI
Camerano Elisa Andrea (I) (1329) 0 3 5
12.02.24
11:00
2. runda Benesova Nicol (Cz) [15 BYE] 2 6 4 10 I H2H O AI
Gapankova Sofya (Biał.) 1 4 6 6
12.02.24
08:30
2. runda Hansen Sarafina Olivia (Dan) [3 BYE] (1032) 2 7 6 I H2H O AI
Medeghini Greta (I) 0 6 (7) 4
12.02.24
08:30
2. runda Jang A young (Kor Płd) 2 6 6 I H2H O AI
Samardzic Ayline Esina (Szwaj) [11 BYE] (1366) 0 2 2
12.02.24
08:30
2. runda Bakker Annelin (Hol) [2 BYE] (969) 2 6 6 I H2H O AI
Bestetti Giuliana (I) (1329) 0 2 3
12.02.24
08:30
2. runda Tagger Lilli (A) [13 BYE] (1369) 2 6 6 I H2H O AI
Rachapudi Prathyusha (Indie) (1294) 0 2 4
12.02.24
08:30
2. runda Jeong Boyoung (Kor Płd) [1 BYE] (968) 2 6 6 I H2H O AI
Lee Eun Ji (Kor Płd) 0 4 4
11.02.24
10:30
1. runda Park Subin (Kor Płd) (1243) 2 6 6 I H2H O AI
Visintini Laura (I) 0 1 0
11.02.24
10:30
1. runda Lekomtseva Ustiniya (R) 2 6 6 I H2H O AI
Molongo Jael (F) [WC] 0 2 2
11.02.24
08:00
1. runda Medeghini Greta (I) 2 6 6 I H2H O AI
Kotecha Anjali (GB) [WC] 0 3 1
11.02.24
08:00
1. runda Jang A young (Kor Płd) 2 6 6 I H2H O AI
Goel Aanya (USA) 0 2 3
11.02.24
08:00
1. runda Bestetti Giuliana (I) (1329) 2 6 6 I H2H O AI
Jacobs Lauryn (USA) 0 0 1
11.02.24
08:00
1. runda Rachapudi Prathyusha (Indie) (1294) 2 6 6 I H2H O AI
Tsion Yana (R) [WC] 0 4 1
11.02.24
10:30
1. runda Vasileva Alisa (R) 2 7 6 I H2H O AI
Zabolotnaia Eva (Moł.) [WC] 0 6 (2) 2
11.02.24
10:30
1. runda Cavelli Carola (I) (1257) 2 6 6 I H2H O AI
Simpson Francesca (GB) 0 4 1
11.02.24
10:30
1. runda Burillo Berezak Africa (Hiszp) 2 6 2 10 I H2H O AI
Rusova Alica (Svk) [WC] (1083) 1 4 6 8
11.02.24
10:30
1. runda Schaedel Lorena (Ger) 2 6 6 I H2H O AI
Kim Da Ye (Kor Płd) 0 1 3
11.02.24
13:00
1. runda Aralova Anastasiia (R) 2 6 6 I H2H O AI
Aragosa Antonia (I) 0 3 3
11.02.24
13:00
1. runda Lammas Annabelle (GB) 2 6 6 I H2H O AI
Fehr Natalia (Szwaj) 0 4 4
11.02.24
13:00
1. runda Peer Julia (I) 2 6 6 I H2H O AI
Jakovleva Anna (Lot) 0 1 1
11.02.24
13:00
1. runda Camerano Elisa Andrea (I) (1329) 2 7 6 I H2H O AI
Charles Lara (Aus) 0 5 2
11.02.24
13:00
1. runda Gapankova Sofya (Biał.) 1 6 0 I H2H O AI
Nepomuceno Arianna (Szwaj) [WC] 0 0 1
11.02.24
08:00
1. runda Lee Eun Ji (Kor Płd) 2 6 6 I H2H O AI
Baratto Benedetta (I) [WC] 0 2 3
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+