logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Bratislava (VI) 2024 / Słowacja, ceglasta , ATP Bratislava (VI) 2024 Tenis live
pula nagród: 120 tys. USD
15.06.24
11:00
finał Schnaitter Jakob (Ger) /
Wallner Mark (Ger)
60.61% 2 6 6 1.41 I H2H O
Karol Milos (Svk) [WC] /
Lanik Tomas (Svk)
39.39% 0 4 4 2.65
14.06.24
13:00
półfinał Karol Milos (Svk) [WC] /
Lanik Tomas (Svk)
47.83% 2 6 6 2.44 I H2H O
Molchanov Denys (Ukr) [1] /
Oswald Philipp (A)
52.17% 0 2 3 1.48
14.06.24
11:00
półfinał Schnaitter Jakob (Ger) /
Wallner Mark (Ger)
52.43% 2 5 6 10 1.60 I H2H O
Nam Ji Sung (Kor Płd) [2] /
Niklas-Salminen Patrik (Fin)
47.57% 1 7 3 1 2.20
13.06.24
19:00
ćwierćfinał Karol Milos (Svk) [WC] /
Lanik Tomas (Svk)
41.10% 2 6 6 4.31 I H2H O
Nouza Petr (Cz) [3] /
Rikl Patrik (Cz)
58.90% 0 3 4 1.16
13.06.24
14:20
ćwierćfinał Schnaitter Jakob (Ger) /
Wallner Mark (Ger)
64.71% 2 6 3 11 1.80 I H2H O
Liutarevich Ivan (Biał.) [4] /
Martos Gornes Sergio (Hiszp)
35.29% 1 1 6 9 1.91
13.06.24
17:40
ćwierćfinał Molchanov Denys (Ukr) [1] /
Oswald Philipp (A)
50.82% 2 3 7 10 1.58 I H2H O
Drzewiecki Karol (Pl) /
Matuszewski Piotr (Pl)
49.18% 1 6 6 (5) 7 2.20
13.06.24
15:45
ćwierćfinał Nam Ji Sung (Kor Płd) [2] /
Niklas-Salminen Patrik (Fin)
58.72% 2 6 6 1.66 I H2H O
Sabanov Ivan (Chor) /
Sabanov Matej (Chor)
41.28% 0 4 4 2.05
12.06.24
16:05
1/8 finału Molchanov Denys (Ukr) [1] /
Oswald Philipp (A)
56.34% 2 7 7 1.33 I H2H O
Popko Dmitry (Kaz) /
Sachko Vitaliy (Ukr)
43.66% 0 6 (1) 6 (8) 3.05
12.06.24
14:25
1/8 finału Liutarevich Ivan (Biał.) [4] /
Martos Gornes Sergio (Hiszp)
58.00% 2 3 6 10 1.28 I H2H O
Cachin Pedro (Arg) /
Olivieri Genaro Alberto (Arg)
42.00% 1 6 3 7 3.17
12.06.24
17:10
1/8 finału Schnaitter Jakob (Ger) /
Wallner Mark (Ger)
58.73% 2 4 6 10 1.66 I H2H O
Freund Simon (Szwe) /
Ingildsen Johannes (Dan)
41.27% 1 6 4 6 2.06
12.06.24
17:00
1/8 finału Karol Milos (Svk) [WC] /
Lanik Tomas (Svk)
45.21% 2 7 6 2.38 I H2H O
Cervantes Inigo (Hiszp) /
Roca Batalla Oriol (Hiszp)
54.79% 0 5 2 1.48
12.06.24
17:50
1/8 finału Nouza Petr (Cz) [3] /
Rikl Patrik (Cz)
57.35% 2 6 6 1.15 I H2H O
Jebavy Roman (Cz) /
Svrcina Dalibor (Cz)
42.65% 0 4 3 4.53
12.06.24
15:50
1/8 finału Drzewiecki Karol (Pl) /
Matuszewski Piotr (Pl)
58.49% 2 7 6 1.36 I H2H O
Kirkin Ergi (Tur) /
Marchenko Illya (Ukr)
41.51% 0 6 (4) 2 2.75
11.06.24
19:20
1/8 finału Sabanov Ivan (Chor) /
Sabanov Matej (Chor)
60.56% 2 4 7 10 1.58 I H2H O
Pokorny Lukas (Svk) [WC] /
Zelenay Igor (Svk)
39.44% 1 6 5 7 2.20
11.06.24
15:10
1/8 finału Nam Ji Sung (Kor Płd) [2] /
Niklas-Salminen Patrik (Fin)
57.52% 2 7 4 10 1.66 I H2H O
Alves Mateus (2001) (Braz) /
Cukierman Daniel (Izrael)
42.48% 1 6 (5) 6 7 2.05
18+