logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Kursumlijska Banja VIII 2024 / Serbia, ceglasta , ATP Kursumlijska Banja VIII 2024 Tenis live
kwalifikacje
11.06.24
11:55
1/8 finału Chainykova Yelyzaveta (Ukr) [8 BYE] 51.64% 2 6 6 1.04 I H2H O AI
Prodanovic Sofia (Serb) [15 BYE] 48.36% 0 2 2 8.00
11.06.24
10:55
1/8 finału Danailova Elizabeth (Bułg.) [4 BYE] 52.34% 2 6 6 2.44 I H2H O AI
Stosovic Milica (Serb) [ BYE] 47.66% 0 2 3 1.47
11.06.24
08:00
1/8 finału Markovic Andjelija (Serb) [ BYE] 49.74% 1 6 8.50 I H2H O AI
Kuznetsova Ekaterina (R) [1 BYE] (1371) 50.26% 0 4 1.05
11.06.24
11:35
1/8 finału Vukovic Draginja (Serb) [2 BYE] (1371) 64.13% 2 6 7 1.06 I H2H O AI
Radojevic Anastasija (Serb) [10 BYE] 35.87% 0 0 5 6.80
11.06.24
10:30
1/8 finału Daubnerova Nikola (Svk) [16 BYE] (1188) 51.60% 2 6 7 1.57 I H2H O AI
Reisel Luise (Ger) [3 BYE] 48.40% 0 1 5 2.25
11.06.24
12:05
1/8 finału Popovski Dusica (Serb) [WC] 56.70% 2 6 6 1.07 I H2H O AI
Mihaljevic Tara (Serb) [ BYE] 43.30% 0 4 4 6.40
11.06.24
08:00
1/8 finału Alexandrova Ralitsa (Bułg.) [ BYE] (1418) 56.99% 2 7 5 10 2.20 I H2H O AI
Ebster Anna Lena (A) [9 BYE] 43.01% 1 5 7 7 1.62
11.06.24
10:05
1/8 finału Hejtmanek Amelie Justine (Ger) 51.74% 2 6 6 1.58 I H2H O AI
Arsic Anastasija (Serb) [14 BYE] 48.26% 0 2 4 2.20
10.06.24
??
2. runda Reisel Luise (Ger) [3 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Radovska Temenujka (Bułg.) 0 2 0
10.06.24
??
2. runda Kuznetsova Ekaterina (R) [1 BYE] (1358) 2 6 6 I H2H O AI
Ilic Darija (Serb) [WC] 0 0 2
10.06.24
??
2. runda Vukovic Draginja (Serb) [2 BYE] (1333) 2 7 6 I H2H O AI
Mladenovic Nadja (Serb) [WC] 0 5 4
10.06.24
??
2. runda Danailova Elizabeth (Bułg.) [4 BYE] 2 6 3 11 I H2H O AI
Mircheva Nikol (Ger) 1 3 6 9
10.06.24
??
2. runda Popovski Dusica (Serb) [WC] 2 3 6 10 I H2H O AI
Krokhotina Valeriia (R) [5 BYE] 1 6 1 7
10.06.24
??
2. runda Hejtmanek Amelie Justine (Ger) 2 6 6 I H2H O AI
Kovacicova Stella (Svk) [7 BYE] (1331) 0 4 1
09.06.24
??
2. runda Prodanovic Sofia (Serb) [15 BYE] 2 4 6 11 I H2H O AI
Li Hongyun (Chiny) [ BYE] 1 6 1 9
09.06.24
??
2. runda Chainykova Yelyzaveta (Ukr) [8 BYE] 2 3 7 10 I H2H O AI
Barry Sarah (Kan) [ BYE] 1 6 5 7
09.06.24
??
1. runda Mladenovic Nadja (Serb) [WC] 2 6 6 I H2H O AI
Arbaizar Martinez Nadine (Hiszp) 0 3 3
09.06.24
??
1. runda Radovska Temenujka (Bułg.) 2 6 6 I H2H O AI
Krstic Sofija (Serb) [WC] 0 2 2
09.06.24
??
1. runda Mircheva Nikol (Ger) 2 6 6 I H2H O AI
Raznatovic Andjela (Serb) 0 3 3
09.06.24
??
1. runda Popovski Dusica (Serb) [WC] 2 6 6 I H2H O AI
Vasic Ela (Serb) 0 0 1
09.06.24
??
1. runda Hejtmanek Amelie Justine (Ger) 2 6 6 I H2H O AI
Ivanovska Katja (Mac) 0 0 2
09.06.24
??
2. runda Markovic Andjelija (Serb) [ BYE] 1 6 3 I H2H O AI
Prso Ana (Aus) [12 BYE] 0 2 1
09.06.24
??
2. runda Radojevic Anastasija (Serb) [10 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Gojkovic Jelena (Serb) [ BYE] 0 1 3
09.06.24
??
2. runda Daubnerova Nikola (Svk) [16 BYE] (1188) 2 6 6 I H2H O AI
Kandela Sofia (Ukr) [ BYE] 0 0 0
09.06.24
??
2. runda Stosovic Milica (Serb) [ BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Lubsheva Marina (R) [13 BYE] 0 1 1
09.06.24
??
2. runda Mihaljevic Tara (Serb) [ BYE] 2 7 6 I H2H O AI
Velikova Darya (Bułg.) [11 BYE] 0 6 1
09.06.24
??
2. runda Alexandrova Ralitsa (Bułg.) [ BYE] (1418) 2 6 6 I H2H O AI
Rafailovic Iva () [6 BYE] 0 2 2
09.06.24
??
2. runda Kopel Amelia (Pl) [WC BYE] I H2H O AI
Ebster Anna Lena (A) [9 BYE]
09.06.24
??
2. runda Arsic Anastasija (Serb) [14 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Popovici Menuha (Rum) [ BYE] 0 3 2
09.06.24
??
1. runda Ilic Darija (Serb) [WC] 2 3 7 10 I H2H O AI
Mrdovic Jana (Serb) 1 6 5 2
18+