logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Poitiers 2005 / Francja, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Poitiers 2005 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Hilaire Jonathan (F) [14] (795) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Zitko Radim (Cz) [8] (655) | 1 | 7 | 6 (2) | 1 | |||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Chadaj Adam (Pl) [1] (359) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Dupuy Baptiste (F) (1097) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Marx Philipp (Ger) [2] (489) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rousseau Clement (F) (1676) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Steger Marc (F) (1412) | 2 | 3 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Rieschick Sebastian (Ger) [3] (594) | 1 | 6 | 3 | 6 (1) | |||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Vandewiele Olivier (F) [11] (707) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
van Haasteren Martijn (Hol) [4] (573) | 0 | 6 (3) | 2 | ||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Sitak Artem (NZ) [15] (808) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Beks Bart (Hol) [5] (619) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Dubey Nicolas (Szwaj) (1101) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alund Martin (Arg) [6] (621) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
14.03.05 ?? |
1/8 finału | Jeanclaude Frederic (F) [7] (642) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ebrahimzadeh Benjamin (Ger) [13] (796) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Vandewiele Olivier (F) [11] (707) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Coco Rudy (F) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Steger Marc (F) (1412) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ghouse Mustafa (Indie) [10] (673) | 0 | 6 (2) | 0 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | van Haasteren Martijn (Hol) [4] (573) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mannarino Morgan (F) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Rieschick Sebastian (Ger) [3] (594) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rodrigues Mathieu (F) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Rousseau Clement (F) (1676) | 2 | 1 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Atias Patrice (F) (971) | 1 | 6 | 3 | 6 (6) | |||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Marx Philipp (Ger) [2] (489) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dupre Thomas (F) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Dupuy Baptiste (F) (1097) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Bachinger Matthias (Ger) (1128) | 1 | 7 (4) | 4 | 3 | |||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Beks Bart (Hol) [5] (619) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Anagnastopol Victor-Mugurel (Rum) (993) | 0 | 6 (7) | 2 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Sitak Artem (NZ) [15] (808) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bottero Benoit (F) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Hilaire Jonathan (F) [14] (795) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Legris Marc (F) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Zitko Radim (Cz) [8] (655) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Renavand Olivier (F) (1788) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Ebrahimzadeh Benjamin (Ger) [13] (796) | 2 | 4 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Sidorenko Alexandre (F) (1289) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Jeanclaude Frederic (F) [7] (642) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bouetz Julien (F) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Dubey Nicolas (Szwaj) (1101) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tafelski Pierre (F) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Alund Martin (Arg) [6] (621) | 2 | 7 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Malajko Aleksey (Ger) (1651) | 1 | 6 (4) | 6 | 4 | |||||||
13.03.05 ?? |
2. runda | Chadaj Adam (Pl) [1] (359) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Butorac Eric (USA) (1751) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Bouetz Julien (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Le Panse Loic (F) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Rodrigues Mathieu (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Le Jeune Olivier (F) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Hilaire Jonathan (F) [14] (795) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wright Alan (GB) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Coco Rudy (F) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Tassart Antoine (F) | 1 | 6 | 6 (6) | 4 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Mannarino Morgan (F) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Menduni Jerome (F) | 1 | 7 | 6 (5) | 1 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Ghouse Mustafa (Indie) [10] (673) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Danchet Samuel (F) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Steger Marc (F) (1412) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mannarino Adrian (F) (1214) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Rousseau Clement (F) (1676) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Zeballos Horacio (Arg) [9] (685) | 1 | 4 | 6 | 4 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Atias Patrice (F) (971) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Bremond Gerald (F) (1433) | 1 | 3 | 7 | 3 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Dupre Thomas (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Quinquis Antoine (F) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Bachinger Matthias (Ger) (1128) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Pellerin Ludwig (F) [12] (752) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Dupuy Baptiste (F) (1097) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Re Yoann (F) | 0 | 5 | 6 (4) | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Vandewiele Olivier (F) [11] (707) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fernandez Julian (Kol) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Anagnastopol Victor-Mugurel (Rum) (993) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Brouleau Jim (F) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Bottero Benoit (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kostro Daniel (A) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Legris Marc (F) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bayet Baptiste (F) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Renavand Olivier (F) (1788) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Poussard Antoine (F) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Zitko Radim (Cz) [8] (655) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chedorge Maxime (F) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Ebrahimzadeh Benjamin (Ger) [13] (796) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Akagi Junji (Jap) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Sidorenko Alexandre (F) (1289) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jannel Raphael (F) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Dubey Nicolas (Szwaj) (1101) | 2 | 7 | 5 | 7 | I H2H O | ||||
Parun Bernard (Ger) [16] (877) | 1 | 6 (3) | 7 | 6 (1) | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Tafelski Pierre (F) | 2 | 1 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Bajot Jean-Pierre (F) | 1 | 6 | 5 | 0 | |||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Malajko Aleksey (Ger) (1651) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bottero Guillaume (F) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Sitak Artem (NZ) [15] (808) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spanelis Cyril (F) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
12.03.05 ?? |
1. runda | Butorac Eric (USA) (1751) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Bonami Maxime (F) | 1 | 7 | 3 | 3 |