logowanie | rejestracja PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live
Dell'edera Francesca (1526) / Włochy |
liczba meczy: 14 liczba wygranych: 6 skuteczność: 42.9 % |
FAWORYT vs. OUTSIDER |
liczba przegranych jako faworyt: 2 liczba przegranych jako outsider: 2 liczba wygranych jako faworyt: 3 liczba wygranych jako outsider: 1 sprawdzalność typu jako outsider: 66.7 % sprawdzalność typu jako faworyt: 60 % |
Dell'edera Francesca - ostatnie mecze wg zadanych kryteriów | |||||||||||||
18.03.24 ?? |
2. runda | Zack Alian (Izrael) [14 BYE] | 2 | 6 | 6 | P | Heraklion II kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Dell'edera Francesca (I) (1526) | 0 | 1 | 2 | ||||||||||
17.03.24 ?? |
1. runda | Dell'edera Francesca (I) (1526) | 2 | 6 | 6 | W | Heraklion II kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Lazarova Victoria (Bułg.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
11.03.24 09:00 |
2. runda | Zuchanska Aleksandra Julia (Pl) [12] (1355) | 2 | 2 | 6 | 10 | P | Heraklion I kwalifikacje |
ceglasta | I | |||
Dell'edera Francesca (I) (1526) | 1 | 6 | 4 | 8 | |||||||||
10.03.24 09:00 |
1. runda | Dell'edera Francesca (I) (1526) | 1 | W | Heraklion I kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||||
Kajevic Ena (Chor) (1450) krecz | 0 | ||||||||||||
04.03.24 11:00 |
2. runda | Nylander Altelius Jacquline (Szwe) (1477) | 2 | 6 | 6 | P | Heraklion kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Dell'edera Francesca (I) [11 BYE] (1526) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
12.11.23 ?? |
1. runda | Derivan Sophia (Irl) | Funchal kwalifikacje |
betonowa | I | ||||||||
Dell'edera Francesca (I) [11] (1526) | |||||||||||||
12.11.23 11:00 |
1. runda | Derivan Sophia (Irl) | 2 | 6 | 6 | P | Heraklion (XI) IV kwalifikacje |
ceglasta | I | ||||
Dell'edera Francesca (I) [11] (1526) | 0 | 4 | 4 | ||||||||||
21.08.23 08:00 |
1/8 finału | Mane Snehal (Indie) [14] (1273) | 2 | 4 | 6 | 10 | P | 3.05 | Baku (VIII) kwalifikacje |
betonowa | I | ||
Dell'edera Francesca (I) [2 BYE] (1526) | 1 | 6 | 3 | 5 | 1.30 | ||||||||
12.07.23 13:00 |
1. runda | Mincheva Vlada (R) | 2 | 6 | 6 | P | 1.05 | Monastir (VII) II 15 tys. USD |
betonowa | I | |||
Dell'edera Francesca (I) [Q] (1526) | 0 | 1 | 2 | 7.77 | |||||||||
11.07.23 14:10 |
1/8 finału | Dell'edera Francesca (I) [11 BYE] (1526) | 2 | 7 | 6 | W | 4.09 | Monastir (VII) II kwalifikacje |
betonowa | I | |||
Lucia Ireni (I) [8 BYE] (1346) | 0 | 5 | 3 | 1.18 | |||||||||
10.07.23 10:30 |
2. runda | Dell'edera Francesca (I) [11 BYE] (1526) | 2 | 4 | 7 | 10 | W | 1.29 | Monastir (VII) II kwalifikacje |
betonowa | I | ||
Urso Aurora (I) | 1 | 6 | 6 (3) | 5 | 3.15 | ||||||||
19.06.23 13:00 |
2. runda | Sall Aminata (F) | 2 | 6 | 6 | P | 1.80 | Monastir (VI) III kwalifikacje |
betonowa | I | |||
Dell'edera Francesca (I) [9 BYE] (1526) | 0 | 2 | 4 | 1.80 | |||||||||
14.06.23 10:30 |
1. runda | Narmont Helena (Est) [Q] (1396) | 2 | 6 | 6 | P | 1.25 | Monastir (VI) II 15 tys. USD |
betonowa | I | |||
Dell'edera Francesca (I) [Q] (1526) | 0 | 4 | 0 | 3.56 | |||||||||
13.06.23 10:30 |
1/8 finału | Dell'edera Francesca (I) [4 BYE] (1526) | 2 | 6 | 6 | W | 1.14 | Monastir (VI) II kwalifikacje |
betonowa | I | |||
Di Giannantonio Emily (I) [14 BYE] | 0 | 0 | 0 | 4.65 | |||||||||
12.06.23 10:30 |
2. runda | Dell'edera Francesca (I) [4 BYE] (1526) | 2 | 6 | 6 | W | 1.26 | Monastir (VI) II kwalifikacje |
betonowa | I | |||
Dumitrescu Ioana (Rum) | 0 | 1 | 2 | 3.25 |