niezalogowany | logowanie | rejestracja    PARTNERZY: 1x2tip.com | Trefik.com | Tenis Live

Cherboug-en-Cotentin 2020 / Francja, betonowa
kwalifikacje
12.10.20
16:45
1/8 finału Niemeier Jule (Ger) 2 6 6 2.18 I H2H O
Von Deichmann Kathinka (Lich) 0 2 3 1.59
12.10.20
13:00
1/8 finału Yerolymos Margot (F) 2 6 3 10 2.07 I H2H O
Salden Lara (B) 1 2 6 7 1.64
12.10.20
16:35
1/8 finału Fett Jana (Chor) 2 6 6 1.17 I H2H O
Noel Mallaurie (F) 0 2 2 4.10
12.10.20
14:00
1/8 finału Burrage Jodie Anna (GB) 2 6 6 1.59 I H2H O
Janicijevic Selena (F) 0 2 4 2.22
12.10.20
10:55
1/8 finału Konjuh Ana (Chor) 2 7 6 1.53 I H2H O
Zakharova Anastasia (R) 0 5 1 2.27
12.10.20
12:40
1/8 finału Lamens Suzan (Hol) 2 6 6 2.65 I H2H O
Grammatikopoulou Valentini (Gre) 0 3 2 1.40
12.10.20
14:40
1/8 finału Rame Alice (F) 2 6 6 1.30 I H2H O
Wargnier Lucie (F) 0 4 0 3.15
12.10.20
11:00
1/8 finału Zimmermann Kimberley (B) 2 2 6 10 3.73 I H2H O
Zheng Qinwen (Chiny) 1 6 4 7 1.22
11.10.20
12:50
1. runda Konjuh Ana (Chor) 2 6 7 I H2H O
Payola Julia (Hiszp) 0 3 5
11.10.20
16:15
1. runda Niemeier Jule (Ger) 2 6 6 1.12 I H2H O
Robbe Alice (F) 0 3 0 4.99
11.10.20
17:35
1. runda Von Deichmann Kathinka (Lich) 2 6 6 1.23 I H2H O
Brouleau Lou (F) 0 3 1 3.49
11.10.20
12:30
1. runda Zheng Qinwen (Chiny) 2 7 6 1.28 I H2H O
Arcangioli Manon (F) 0 5 3 3.50
11.10.20
12:10
1. runda Zimmermann Kimberley (B) 2 6 2 10 4.50 I H2H O
Zanevska Maryna (B) 1 4 6 8 1.16
11.10.20
17:40
1. runda Wargnier Lucie (F) 2 6 2 11 2.89 I H2H O
Papamichail Despina (Gre) 1 4 6 9 1.33
11.10.20
10:00
1. runda Noel Mallaurie (F) 2 6 7 10 4.50 I H2H O
Lumsden Maia (GB) 1 7 (2) 6 (5) 8 1.16
11.10.20
19:40
1. runda Janicijevic Selena (F) 2 6 6 1.79 I H2H O
Gerlach Katharina (Ger) 0 3 0 1.86
11.10.20
16:55
1. runda Burrage Jodie Anna (GB) 2 6 6 1.31 I H2H O
Lopatetska Daria (Ukr) 0 2 4 3.07
11.10.20
10:00
1. runda Salden Lara (B) 2 6 7 1.33 I H2H O
Albie Audrey (F) 0 4 6 (1) 3.25
11.10.20
11:00
1. runda Yerolymos Margot (F) 2 1 6 10 1.14 I H2H O
Dartron Emeline (F) 1 6 3 8 5.00
11.10.20
14:05
1. runda Zakharova Anastasia (R) 2 6 1 10 1.68 I H2H O
Bassols Ribera Marina (Hiszp) 1 4 6 7 1.95
11.10.20
12:30
1. runda Konjuh Ana (Chor) 1.28 I H2H O
Lapko Vera (Biał.) 3.22
11.10.20
14:55
1. runda Lamens Suzan (Hol) 2 6 7 3.34 I H2H O
Jones Francesca (GB) 0 4 6 (3) 1.26
11.10.20
16:00
1. runda Grammatikopoulou Valentini (Gre) 2 7 6 1.31 I H2H O
Nahimana Sada (Bur) 0 5 1 3.08
11.10.20
18:50
1. runda Rame Alice (F) 2 6 6 2.52 I H2H O
Lukas Tena (Chor) 0 4 2 1.42
11.10.20
14:15
1. runda Fett Jana (Chor) 2 6 6 1.11 I H2H O
Cakarevic Sara (F) 0 3 2 5.03
© COPYRIGHT TenisInfo.pl | Regulamin | Linki | Zapomniałem hasła | Mapa stron | Kontakt
18+